Žádost o půjčku krok za krokem

Celý proces žádosti o půjčku je rychlý, uživatelsky snadné a probíhá online. Proto můžete o rychlou půjčku požádat odkudkoliv, kde je přístupný internet.

1. krok – Výběr rychlé půjčky

Pomocí konfigurátoru půjčky si zvolte přesně takovou půjčku, kterou potřebujete. Lze individuálně nastavit výše půjčky v rozmezí 1 000,-Kč – 10 000,-Kč a termín splatnosti půjčky od jedno dne až do jednoho měsíce.

On-line kalkulátor

Jednotlivé posuvníky konfigurátoru tedy nastavte do polohy, kdy výše půjčky a termín splatnosti bude dle Vašich představ.

2. krok – Online formulář žádosti

V hlavním horizontálním menu zvolte „ON-LINE ŽÁDOST“. Na stránce uvidíte shrnutí Vámi zvolené půjčky (výše půjčky, cena půjčky, termín splatnosti, celková částka). Pokud jste takto s nastavením půjčky spokojeni, pokračujte vyplněním formulářových polí. Pokud však chcete půjčku ještě upravit, lze stále využít konfigurátoru v hlavičce webových stránek.

Online žádost o rychlou online půjčku nevyžaduje přiložení jakýchkoliv osobních dokladů ani doklad o výši příjmu. Vyžadovány jsou pouze osobní údaje jako např.: jméno, příjmení, rodné číslo apod.

Před odesláním formuláře si prosím přečtěte obchodní podmínky. Celá online žádost je záležitostí jednoho jednoduchého kroku.

3. krok – Rozhodnutí o půjčce

V nejbližší době Vás budeme kontaktovat o stavu Vaší žádosti. Pokud si přejete peníze poukázat na bankovní účet, můžou být Vaše už do 30 min od potvrzení Vaší žádosti. V případě poštovní poukázky u Vás peníze budou za 3 pracovní dny.

V případě jakýchkoliv nejasností ohledně žádosti o půjčku nás neváhejte kontaktovat. Se vším vám rádi a ochotně poradíme.